اخبار و رويدادهای همايش

تاریخ: 1396/04/26 نظرات: 0 نظر نمایش: 628 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
رسانه‌های اجتماعی کلیدترین رسانه در روابط‌عمومی نوین

رسانه‌های اجتماعی کلیدترین رسانه در روابط‌عمومی نوین

رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی به عنوان ابزاری نوین، چنان در بین دستگاه‌ها و افراد جامعه نفوذ کرده‌اند که گویی قرن‌هاست از شکل‌گیری آن می‌گذرد.

دکتر داود زارعیان، عضو شورای سیاست‌گذاری پنجمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی با بیان این موضوع گفت: تاثیرگذاری این رسانه‌ها و وجه تمایز آنها در سهولت و دسترسی آزاد به اطلاعات سبب شده تا رسانه‌های اجتماعی چنان در بین بخش‌های مختلف جامعه رسوخ نمایند که دیگر کمتر شخص و یا سازمانی وجود داشته باشد که به استفاده از آنها و یا کارکردهای متنوعی که در اختیارشان قرار می‌دهد آشنا نباشد.
وی ادامه داد: امروزه شاهد هستیم که موضوع رسانه‌های اجتماعی به یکی از کلیدی‌ترین ابزارها در روابط‌عمومی نوین مبدل گردیده‌ و در این عرصه روابط‌عمومی و مدیری حرفه‌ای است که به‌صورت هوشمند و در راستای حفظ و توسعه منافع سازمان و مخاطب، در به بکارگیری آنها اقدام نماید.
زارعیان  درخصوص ظرفیت‌ها و کارکردهای رسانه‌های اجتماعی گفت: رسانه‌های اجتماعی دارای ظرفیت‌های عمیق و وسیع، هم به‌منظور جبران کاستی‌ها و موانع حوزه اطلاع‌رسانی در سازمان و هم اثربخش بودن در جذب و اقناع مخاطب و مشتریان سازمان هستند، به‌گونه‌ای که حتی سازمان‌ها و روابط‌عمومی‌های برتر در سراسر جهان نیز به تکاپو در شناخت و بکارگیری نظام‌مند این ابزار نوین افتاده و سیاست‌های خود را بر همین اساس آسیب‌شناسی نموده‌اند. رسانه هاي اجتماعي ، روابط عمومي منفعل را پويا مي كند و به كارگزاران اين بخش فرصت اطلاع رساني تعاملي تمام وقت را مي دهد،
لازم به ذکر است پنجمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی با موضوع اثرگذاری و اثرپذیری در رسانه‌های اجتماعی، شهریور ماه سالجاری برگزار خواهد شد.
علاقمندان جهت حضور در این کنفرانس می‌توانند با مراجعه به وبسایت www.i-pr.ir و یا تماس تلفنی با شماره 88807453 نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.

کانال تلگرامی ما :@prconference
ستاد خبری

کد: 1430
گروه: اخبار دوازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک
نویسنده خبر: دبیرخانه همایش روابط عمومی الکترونیک
[HASIMAGES]
 
تصاویر مرتبط
[IMAGES]
[/HASIMAGES]
امتیاز بندی

 
 
 
ورود به سايت