اخبار و رويدادهای همايش

تاریخ: 1396/04/27 نظرات: 0 نظر نمایش: 694 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
امروزه بخش عمده‌ای از فعالیت‌ بازارهای مالی متاثر از رسانه‌های اجتماعی هستند

امروزه بخش عمده‌ای از فعالیت‌ بازارهای مالی متاثر از رسانه‌های اجتماعی هستند

رسانه‌های اجتماعی به عنوان یکی از عوامل اصلی در رونق اقتصادی، با تاثیرگذاری بر روند تفکر و ارتباط مستقیم با افکار عمومی مخاطب، دستیابی به اهداف از پیش طراحی شده در حوزه‌های مالی و جذب مخاطب را تسهیل نموده‌اند.

 هادی کمرئی، عضو شورای سیاست‌گذاری پنجمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی با بیان این مطلب افزود: فراگیری رسانه‌های اجتماعی و جمعی گوناگون و مدرن در عصر کنونی اذهان و افکار مخاطبان و مشتریان بنگاه‌های اقتصادی را هدف قرار داده‌ و به دلیل ویژگی‌های دوسویه‌ آنها و انتقال پیام به دور دست‌ترین نقاط جغرافیایی، شاهد آثار مثبت فراوانی در حوزه‌های مالی و بازاربابی هستیم.

کمرئی در ادامه و در خصوص نقش رسانه‌های اجتماعی و تاثیر آن بر تبلیغات و بازاریابی گفت: امروزه فعالان حوزه تبلیغات به دنبال آن هستند تا در راستای تامین منافع سازمان مطبوع خود، آنچه را که می‌خواهند در ذهن مخاطبان خود ثبت و آنان را نسبت به خواسته‌های خود مجاب نماید و در این بین توانسته‌اند با استفاده از رسانه‌های اجتماعی و قدرت اعجاب‌انگیز آنها، بدون آنکه با پدیده‌ها و حادثه‌های پیش‌بینی شده و نشده ارتباط داشته باشند، ضمن انتقال پیام مورد نظر به اهداف خود دست یابند.

وی در پایان با بیان اینکه غافل شدن از ظرفیت عظیم ابزارهای نوین و رسانه‌های اجتماعی منجر به شکست در حوزه‌های مالی و اقتصادی خواهد شد ادامه داد: در روش‌های نوین کسب و کار بهره‌گیری از فناوری برتر رسانه‌ای و امکانات نوین ارتباطی به منظور شناسایی نیازهای مخاطبان و تلاش در رفع این نیازها یکی از عوامل تضمین‌کننده در کسب موفقیت‌های مالی و توسعه بازار خواهد بود.

لازم به ذکر است پنجمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی شهریور ماه سالجاری برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت حضور در این کنفرانس می‌توانند با مراجعه به وبسایت www.i-pr.ir و یا تماس تلفنی با شماره 88807453-09122072012 نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.

کانال تلگرامی @prconference

کد: 1431
گروه: اخبار دوازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک
نویسنده خبر: دبیرخانه همایش روابط عمومی الکترونیک
[HASIMAGES]
 
تصاویر مرتبط
[IMAGES]
[/HASIMAGES]
امتیاز بندی

 
 
 
ورود به سايت