اخبار و رويدادهای همايش

تاریخ: 1396/05/09 نظرات: 0 نظر نمایش: 605 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
روابط‌عمومی تعاملی نقطه آغاز حرکت به‌سوی روابط‌عمومی حرفه‌ای است

روابط‌عمومی تعاملی نقطه آغاز حرکت به‌سوی روابط‌عمومی حرفه‌ای است

مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی می‌بایستی با بکارگیری آخرین متدها و شیوه‌های علمی در حوزه‌های مختلف کاری، نسبت به گام نهادن در راستای استقرار روابط‌عمومی حرفه‌ای در سازمان خود، اقدام نمایند.

ناصر رزاق‌منش، عضو شورای سیاست‌گذاری پنجمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی ضمن بیان این مطلب ادامه داد: روابط‌عمومي‌‌ها می‌بايد با تغییر در برخی از رفتارهای کليشه‌اي که در مواجهه با مخاطبان خود دارند، ضمن بهبود بخشیدن روابط خود با جامعه هدف و سرعت بخشیدن به فعالیت‌ها و وظایف ذاتی خود، نسبت به کاهش هزینه‌های جاری در حوزه روابط‌عمومی سازمان اقدام نمایند.
رزاق‌منش ادامه داد: در عصري که به‌ويژه حرفه‌اي‌گرايي روابط‌عمومي با جلب هرچه بيشتر مشارکت مخاطبان و مشتريان فعال براي سازمان و روابط‌عمومي گره خورده و مخاطبان و مشتريان به‌صورت پويا در حلقه‌هاي اطلاع‌رساني و اطلاع‌يابي سازمان‌ها قرار گرفته‌اند، اصول اعتمادسازي و حفظ پايدار مخاطبان بيش از هر چيز در نوع و نحوه‌ ارتباطات متعامل روابط‌عمومي‌ها با اين مخاطبان و مشتريان نهفته است.
عضو شورای سیاست‌گذاری پنجمین کنفرانس روابط‌عمومی در پایان با بیان اینکه امروزه با توجه به هوشمندی مخاطبان، انتظارات از یک روابط‌عمومی پویا و حرفه‌ای بسیار بالا رفته است ادامه داد: امروزه روابط‌عمومی تعاملی نقطه آغاز حرکت به‌سوی روابط‌عمومی حرفه‌ای است و روابط‌عمومي‌ها می‌بايد ضمن جایگزینی نگاه تعاملي و دوسويه با رويکرد خطي با مخاطب، با استفاده از نظرات مخاطبان در شبکه‌هاي اجتماعي، آنان را فعال‌تر ساخته تا ضمن رشد و ترقی سازمان موجبات رضایتمندی مخاطبان را فراهم شود.
لازم به ذکر است پنجمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی با موضوع اصلی اثرگذاری و اثرپذیری در رسانه‌های اجتماعی، شهریور ماه سالجاری برگزار خواهد شد.
علاقمندان جهت حضور در این کنفرانس می‌توانند با مراجعه به وبسایت www.i-pr.ir و یا تماس تلفنی با شماره 88807453 نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.

کد: 1434
گروه: اخبار دوازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک
نویسنده خبر: دبیرخانه همایش روابط عمومی الکترونیک
[HASIMAGES]
 
تصاویر مرتبط
[IMAGES]
[/HASIMAGES]
امتیاز بندی

 
 
 
ورود به سايت